Opinie o sprzątaniu grobów Koszalin / Szczecinek

Tutaj możesz dodać swoją opinię.


Opinie klientów:

Anonimowo:

Polecam
Usługi wykonywane z dużą starannością i zawsze na czas.
Groby są bardzo zadbane i czyste .Jestem bardzo zadowolona .

Polecam osobom które ze względu na odległość nie są w stanie Same dbać o groby najbliższych.

Anonimowo:
Usługa wykonana profesjonalnie, zdjęcia przed i po dobrej jakości więc jeśli ktoś zlecą taką usługę ze względu na odległość nie ma się czego obawiać.

Jadwiga:
Polecam jestem bardzo zadowolona z usług.zPerfekcujna praca wykonana na czas .Korzystam kilka tat i zawsze jestem zadowolona.

Jadwiga:
W Tak trudnych czasach nie odmówiono usługi i za to wielki szacunek. Dziękuję

Anonimowo:
Jestem bardzo zadowolona z usługi przygotowania grobu przed Świętem Zmarłych, przez panią Karolinę.Grób został wysprzątany wzorowo.Zgodnie z umową położone kwiaty na grobie oraz zapalone znicze.Bardzo sprawnie,szybko.Pani Karolina jest przemiłą osobą.Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tej Pani.Halina

Ewa S.:
Bardzo fachowo sympatyczna Pani jestem zadowolona i polecam wszystkim!

Izabela Jędrzejczak.:
Polecam jestem zadowolona z usługi.Praca wykonywana na czas i solidnie.Korzystam kilka lat i zawsze jestem zadowolona.

Dorota M.:
Usługa wykonana z wielką starannością, w bardzo krótkim terminie. Dziękuję za pomoc w tym trudnym dla wszystkich

Gabriela D.:
Pełen profesjonalizm.Rzetelnie, szybko i w terminie.Polecam usługi pani Karoliny.Jestem bardzo zadowolona.

Jerzy Ostrouch:
Jestem bardzo zadowolony z usługi. Mimo trudności z COVID i w związku z tym zmianą także pewnych moich decyzji spotkałem się z profesjonalizmem i elastycznością jeśli chodzi o przedmiot zlecenia. W czasach gdzie w Polsce spotykamy raczej sytuację , gdzie ktoś chce wyrwać naszą kasę za nic jest to bardzo chlubny wyjątek. Oby więcej takich firm. Oczywiście zdjęcia jako dokumentacja powykonawcza.... Polecam i na pewno skorzystam kolejny rax jeśli zaistnieje taka potrzeba

Joanna Nadolska:
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Wykonana została bardzo starannie i na czas. Przesłane zdjęcia grobów przed usługą i po niej bardzo pomagają w ocenie i dają poczucie spokoju.
Z usługi korzystam kolejny raz i polecam ją znajomym na przyszłość.
Bardzo dziękuję.


Krystyna :
Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkum usługi wykonywane przez Panią Karolinę. Pełen profesjonalizm oraz bardzo dobry kontakt. Na pewno skorzystam jeszcze nie jednokrotnie. Jestem bardzo zadowolona.

Krysia:
Serdecznie polecam usługę u Pani Karoliny bardzo rzetelna, profesjonalnie wykonująca proponowane usługi. Polecam wszystkim korzystanie z jej usług.


Teresa Pilat:
Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy szybko dokładnie polecam każdemu kto nie może sam Firmie wielki szacunek

Michał J.:
Usługa wykonywana zawsze z bardzo dużą starannością i bez najmniejszego problemu. Rzeczy dodatkowe jeśli potrzebne zawsze wykonane. Jeśli masz grób rodzinny lub kogoś bliskiego i nie możesz go odwiedzać tak często jakbyś chciał(a) to gorąco polecam usługi Pani Karoliny!

Sylwia:
Jestem zadowolona z usług wykonywanych przez P.Karoline.Pelen profesjonalizm, szybko i starannie.

Bogdan M.:
Szybko, solidnie, miły kontakt... A to wszystko przy niewygórowanych cenach. Serdecznie polecam!

Halina:
Jestem bardzo zadowolona ,zdjęcia wykonane przed i po sprzątaniu ,bardzo polecam .

Joanna:
Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Usługa wykonana ekspresowo i na czas, starannie, pomimo, iż została zlecona krótko przed Świętem Zmarłych, a grób wymagał znacznej pracy. Otrzymałam zdjęcia przed i po. Wszystko zgodnie z uzgodnieniami, włącznie z wyczyszczeniem bardzo zabrudzonych zniczy. Zgodnie z umową zostały zakupione kwiaty i wkłady do zniczy. Na pewno będę dalej korzystała z usług Pani Karoliny. Mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim, którzy potrzebują pomocy w opiece nad grobem.


Katarzyna :
Przemilo, solidnie, wzorowo wykonana usluga, o wiele lepiej sie czuje wiedzac ze Pani Karolina dba o grob rodzica kiedy ja jestem bardzo daleko i nie moge. Bardzo polecam.

Anna:
Dziękujemy za piękne wysprzątanie nagrobka dziadków. Na pewno w przyszłym roku znów skorzystamy z pomocy.

Anita:
Dziękuję Pani Karolinie, że zajęła się opieką nad grobem moich najbliższych. Nie tylko jest mi ulgą ,że to dla mnie ważne miejsce jest zadabane, ale też przyjemnie dlatego, że Pani Karolina czyni to z rzetelnie, z oddaniem, szacunkiem, w milej atmosferze i bezproblemowo.

Żałuję, że nie poznałam wczesniej Pani Karoliny, jej dobrego serca i fachowych rąk.

POLECAM PANIĄ PANI KAROLINO I POZDRAWIAM :)

JM Bydgoszcz :
Jak zawsze szybko i sprawnie, zgodnie z ustaleniami, profesjonalnie i starannie, pomimo trudności zwiazanych z brakiem wody na Cmentarzu.
Zdjęcia przed i po wykonaniu usługi. Polecam każdemu kto sam nie jest w stanie ogarnąć grobu najbliższych.

Ewa:
Profesjonalnie i szybko. Polecam

Elżbieta Figat:
W tym roku skorzystałam z usług tej firmy po raz pierwszy i żałuję, że wcześniej tego nie robiłam. Firma bardzo rzetelna, usługa wykonana na wysokim poziomie i bardzo starannie. Firma dotrzymująca terminu wykonania - a wiem, że z terminowością w innych firmach bywa różnie... Z usługi jestem bardzo zadowolona i polecam gorąco tę firmę, jako firmę rzetelnie wykonującą usługę uprzątnięcia nagrobka i zadbania o wizualny jego wygląd po uprzątnięciu. Jestem bardzo zadowolona z wykonania prac i gorąco DZIĘKUJĘ.

Halina z Wrocławia:
Z panią Karoliną współpracuję od dłuższego czasu. Zawsze usługa sprzątnięcia grobu wykonana jest wzorowo, zgodnie z ustaleniem. Z czystym sumieniem polecam usługi pani Karoliny!

Jerzy L.:
Usługa wykonana z wielką starannością i w ekspresowym terminie.
Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim usługi p. Karoliny.

Iwona :
Bardzo rzetelnie wykonana usługa. Również kontakt z Usługodawcą na najwyższym poziomie.
Zlecenie robiłam z zza granicy. Jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam Państwu korzystanie z tej firmy.

Anonimowo:
Chciałbym polecić usługi pani Karoliny. Korzystamy od lat z jej usług utrzymania w czystości grobu mojego dziadka Józefa na koszalińskim cmentarzu komunalnym. Zawsze rzetelnie, sprawnie i punktualnie. Polecam Jacek & Barbara.


Anonimowo:
Pani Karolina dba o grób mojego dziadka. Jesteśmy z Warszawy stąd nie jet nam łatwo dotrzeć. Polecamy zdecydowanie

Beata:
Bardzo polecam. Usługa wykonana na czas i profesjonalnie. Szeroki zakres od postawienia zniczy aż po uporządkowanie okolicy grobu( wyrywania, przycinanie roślin)

Aleksandra Lubińska:
Bardzo dobre wykonanie usługi, komunikacja na najwyższym poziomie, bede polecac dalej i korzystać. Pozdrawiam

Agnieszka :
Jestem bardzo zadowolona z usługi Pani Karoliny. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Profesjonalna pod każdym względem. 😁